HAKKIMIZDA / ABOUT US

İhracat odaklı imalat yapan BAYRAKTAR KAPI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. istenilen ölçü, kalite ve adetle zamanında ve sorunsuz sevkiyat anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Seri ve butik üretim yapan firmamız 16 ülkede pazar payına sahiptir.

Özellikle villa, konut, yurt ve otel projelerinde iç ve dış mekan kapıları ile yurt içi ve yurt dışı montaj ekibi ile başarıya giden yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

Müşteri adaylarını aldığı kapının adedine göre değil işindeki samimiyet ve dürüstlüğe göre değerlendiren BAYRAKTAR KAPI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. her firma ile iş yapmamaktadır.

Bundan dolayıdır ki bizimle çalışmak bir ayrıcalıktır.

Muhattaplarımıza saygı ile duyurulur.

.

BAYRAKTAR DOOR LIMITED COMPANY manufacturing export oriented serves their customers with the seamless delivery approach on desired size, quality and quantity in time.

Our company manufacturing serial and boutiques in 16 countries has market share.

Our company moves with confidents steps particularly by the help of interior and out (steel) doors of villas, residence and hotel projects and with the installation team of domestic and abroad.

BAYRAKTAR DOOR LIMITED COMPANY assessing the customers not according to number (quantity) of the doors but also the sincerity and honest in business doesn’t work every company.

So, it is a privilege to work with us.

It is announced to our interlocutors respectfully.

Ekibimiz / Our Team

Sizi Kaliteyle Buluşturan Ekibimiz / Engaging to quality in our team that you

Ş. Abdurrahman BAYRAKTAR
CEO
Dünya’daki her insanın evine ya da iş yerine girerken kullanacağı kapılardan en az birini üretmiş olmak.